فراخوان ثبت نام و حضور در دومین کنفرانس ملی طراحی خدمات۱۵ دی ۱۳۹۵

———————————————————————–

معرفی کنفرانس

امروزه خدمات نقش مهم و فزاینده­ای در اقتصاد­های پیشرفته جهان ایفا می­ کند. از زمانی که به یاد داریم خدمات وجود داشته و به شکل های گوناگون سازماندهی شده است. در هر کسب و کاری، تنها یک اشتباه در خدمت-­رسانی منجر به نارضایتی و صدمه دیدن تجربه مشتری می­ شود و می­ تواند به ­سرعت در شبکه ­های اجتماعی گسترش یابد و در نتیجه ضرر اقتصادی سازمان­ ها را در پی داشته باشد. امروزه مشتریان گزینه ­های بیشتر و روشن­تری برای انتخاب دارند و همین امر باعث شده فرایندهای کاربرمحور وارد رشته ­های مرتبط با خدمات شوند و بررسی علمی خدمات، به ­خصوص طراحی خدمات، مورد توجه قرار گیرد. در این شرایط، سازمان­ ها و ارائه ­دهندگان خدمات نیاز به نوآوریِ معنامحور دارند که می ­توان به این مهم توسط تفکر طراحی و با بهره ­جویی از مهارت­ های طراحان -اعم از شناخت نیاز­های انسانی، ایده پردازی و یافتن راه­ حل­ های ممکن در چهارچوب محدودیت­ های مسائل- دست یافت.

کنفرانس ملی طراحی خدمات محلی برای تبادل اطلاعات درخصوص امیدوارکننده‌ترین بخش اقتصاد ایران، یعنی خدمات است. خدماتی که تنها به عملکرد و کارایی فکر نمی کند، بلکه آنرا بدیهی و بعنوان توقعات حداقلی دیده و انرژی خود را برای تعلقات احساسی و تجربیات جدید صرف می کند. تجربیاتی که عامل ایجاد تمایز و ارزش خاص برای مشتری و مصرف کننده تداعی می شود. به عبارتی وقتی دو کسب و کار مشابه درست در کنار هم باشند، محصول و یا خدماتی مشابهی را ارائه می کنند، نکته ای که باعث می شود، ما به عنوان مشتری، یکی را به دیگری ترجیح دهیم طراحی خدمات آن کسب و کار است.

دومین کنفرانس ملی طراحی خدمات، با حمایت ستاد توسعه فناوری های نرم و هویت ساز معاونت علی ریاست جمهوری، پس برگزاری موفق نخستین کنفرانس ملی طراحی خدمات در اردیبهشت ۹۴ و دریافت بازخورد بسیار خوب از سوی متخصصین و صاحبان کسب و کار، امسال در بهمن ماه، با رویکرد “طراحی خدمات و ارزش آفرینی” برگزار می گردد.

 

———————————————————————–

 

محورهای کنفرانس

 

محورها

 

 

 • طراحی خدمات وکسب و کارهای الکترونیک
 • طراحی خدمات و مدیریت شهری
 • طراحی خدمات و گردشگری

 

 

———————————————————————–

سخنرانان کلیدی

 • بریگیت ماگر – دبیر شبکه جهانی طراحی خدمات
 • میترا خزاعی – مدیر تحقیقات در طراحی استراتژیک تله کام آلمان
 • حامد مظاهریان – معاون وزیر راه و شهرسازی
 • نازنین اویسی – طراح خدمات و تجربه مشتری
 • رضا باقری اصل – معاون دولت الکترونیک سازمان فناوری اطلاعات

ادامه لیست سخنرانان به مرور تکمیل می گردد.

———————————————————————–

 

طراحی خدمات چیست؟

برای آشنایی بیشتر با طراحی خدمات می توانید از لینک های زیر استفاده کنید:

همچنین برای مشاهده فیلم های معرفی طراحی خدمات از لینک های زیر استفاده نمایید:

 

———————————————————————–

مخاطبان این دوره کنفرانس

 

تفکر طراحی خدمات در هر سازمان و کسب و کاری باید نهادینه شود و لازم است که این تفکر از بالاترین سطوح مدیریتی تا اجرایی ترین سطوح یک کسب و کار، آموخته، درک و بکار گرفته شود. اما در نقطه شروع در هر سازمانی نیاز است تا مدیران مجموعه ها با حوزه تفکر دیزاین، نفکر طراحی خدمات و طراحی تجربه مشتری اشنا شده و در سازمان خود اشائه دهند لذا این کنفرانس می تواند برای افراد زیر مناسب و جذاب باشد:

 • علاقه مندان به حوزه ی طراحی خدمات
 • توسعه دهندگان کسب و کار
 • طراحان
 • مدیران کسب و کارها
 • مدیران بازاریابی
 • مدیران محصول کسب و کارها
 • مدیران منابع انسانی
 • فعالان حوزه تبلیغات و برندینگ
 • مدیران ارتباط با مشتری

 

 

———————————————————————–

مزایای شرکت در کنفرانس

بدون شک حضور در کنفرانس و در جمع بزرگترین طراحان ایران و جهان در حوزه طراحی خدمات و همچنین کسب و کارهای موفق و فعال در این حوزه برای هر فردی که فعالیتی در حوزه خدمات ایران انجام می دهد و یا قصد راه اندازی استارت آپی در این حوزه دارد می تواند مفید باشد. در کنار این حضور ما نیز برای شما امکاناتی را فراهم کرده ایم که به برخی از این امکانات در زیر اشاره خواهد شد و برخی نیز در روز کنفرانس اعلام خواهد شد.

 1. دریافت گواهینامه شرکت در کنفرانس از دبیرخانه برگزاری
 2. دریافت گواهینامه شرکت در کنفرانس از موسسه بین المللی یوروسرت با دریافت کد قابل رهگیری در سایت جهانی
 3. دریافت پک فیلم کنفرانس سال گذشته
 4. عضویت رایگان یکساله در انجمن طراحی خدمات پایگاه اطلاع رسانی گزارشگر طراحی صنعتی و استفاده از تخفیف های ویژه رویدادها و دوره های مرتبط با حوزه طراحی خدمات
 5. امکان حضور در دیتا بیس طراحان خدمات ایران به عنوان طراح یا کسب و کار مرتبط

 

———————————————————————–

 

 

نحوه ثبت نام در کنفرانس

  evand

هزینه ثبت نام کنفرانس برای دانشجویان ۱۹۰ هزار تومان می باشد که در صورت ثبت نام زودهنگام تا تاریخ ۱ بهمن این مبلغ ۱۴۰ هزار تومان خواهد بود.

هزینه ثبت نام برای سایر افراد ۳۰۰ هزار تومان بوده که در صورت ثبت نام زودهنگام تا تاریخ ۱ بهمن این عدد ۲۵۰ هزار تومان خواهد بود.

برای ثبت نام های گروهی نیز تسهیلات تخفیفی در نظر گرفته شده است که در بخش خرید بلیط می توان مشاهده کرد.

همچنین برای ۱۵ نفر اولی که در کنفرانس ثبت نام می نمایند نیز تخفیف ویزه ای در نظر گرفته شده است پس اگر علاقه مند به ثبت نام هستید امروز اقدام کنید.

 

———————————————————————–

 

مکان و زمان برگزاری کنفرانس

دومین کنفرانس ملی طراحی خدمات روی پنجشنبه ۲۸ بهمن ماه از ساعت ۹ صبح الی ۱۷ در محل سالن همایشهای بین المللی شهید قندی، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار خواهد شد.

 

———————————————————————–